Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Canon wyprodukował 250 mln aparatów cyfrowych

Canon wyprodukował 250 mln aparatów cyfrowych
Marzec 27
11:37 2014

Canon poinformował, że już jedenasty rok z rzędu jest światowym nr 1 pod względem wolumenu sprzedaży aparatów cyfrowych z wymienną optyką . Firma ogłosiła także, że osiągnęła kolejny przełom w produkcji cyfrowych aparatów kompaktowych i z wymienną optyką, przekraczając liczbę 250 mln sztuk .

Wśród aparatów, które przyczyniły się do tego sukcesu jest m.in. EOS 70D, który został wyposażony w innowacyjną technologię Dual Pixel CMOS AF oraz modele z serii IXUS, oferujące kompaktowy i stylowy design będący wyznacznikiem trendów dla produktów w tej kategorii.

Od momentu wyprodukowania pierwszego aparatu cyfrowego w połowie lat 90., Canon stale rozwija ofertę, wprowadzając na rynek innowacyjne technologie, dzięki którym firma utrzymuje pozycję światowego lidera w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu. Bogate portfolio produktów, uzupełnione zostało ostatnio o flagowy aparat PowerShot G1 X Mark II. Ten pełen innowacyjnych rozwiązań kompakt wspiera użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania.

About Author

Przemysław Bicki

Przemysław Bicki

Idź, szukaj i rób zdjęcia! Ta strona jest tylko informacyjna, nie siedź przy komputerze tylko rób zdjęcia... :)

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *