Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Nawet do 1000 PLN zwrotu podczas zimowej promocji Nikon Cashback

Nawet do 1000 PLN zwrotu podczas zimowej promocji Nikon Cashback
Październik 09
09:50 2015

Nikon rozpoczyna zimową promocję cashback. Trwająca od 1 października 2015 r. do 31 stycznia 2016 r. akcja obejmie lustrzanki Nikon, aparaty bezlusterkowe z wymienną optyką Nikon 1, aparaty kompaktowe COOLPIX oraz lampy błyskowe.

Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Nikon, w zależności od modelu, zostanie zwrócony koszt zakupu – od 50 do 1000 zł brutto. Pełna lista produktów objętych promocją oraz regulamin dostępne są na stronie: www.nikon.pl/promocje/.

Aby uzyskać zwrot kosztów zakupu, należy prawidłowo wypełnić i podpisać kupon promocyjny dostępny w opakowaniach bądź na stronie www.nikon.pl/promocje oraz wysłać go na adres organizatora: Walk Promotion Sp. z o.o., ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa, z dopiskiem „NIKON CASHBACK”. Do kuponu należy dołączyć kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup, potwierdzenie złożenia zamówienia w przypadku zakupów przez internet oraz kopię karty gwarancyjnej NIKON dołączonej do produktu. Na jeden zakupiony produkt uczestnik może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie.

Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Dodatkowe informacje na jej temat oraz regulamin dostępne są na www.nikon.pl/promocje/.

About Author

Przemysław Bicki

Przemysław Bicki

Idź, szukaj i rób zdjęcia! Ta strona jest tylko informacyjna, nie siedź przy komputerze tylko rób zdjęcia... :)

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment