Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Niezwykłe zdjęcia Sue Hsu

Niezwykłe zdjęcia Sue Hsu
Marzec 10
17:51 2014

Wiosna już chyba na dobre zagościła w Polsce. Przyroda intensywnie budzi się do życia i podobno widziano pierwsze bociany wylatujące z Afryki w stronę Europy. Wkoło słychać wesoły świergot ptaków, trawa nabiera soczyście zielonej barwy i kwitną pierwsze kwiaty – świat staje się kolorowy.

Nic w naturze nie jest przypadkowe i nie inaczej ma się sprawa z kolorami. Barwy mogą być wabikiem dla potencjalnego partnera lub też ofiary, ale mogą równie dobrze pełnić funkcje ostrzegawcze. Potęga barw staje się szczególnie widoczna w okresie wiosennym, kiedy osiągają one najbardziej intensywne odcienie i zmieniają się na naszych oczach.

W świecie człowieka kolory także pełnią ważne role, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy fotograf. Coraz wyższe temperatury zachęcają do dłuższych wycieczek fotograficznych. Warto w tym okresie eksperymentować z kolorem, a inspiracją dla takich zdjęć mogą stać się wyjątkowo barwne fotografie ptaków autorstwa Sue Hsu.

sue hsu2

sue hsu3

sue hsu4

Sue Hsu jest instruktorką tańca, a fotografią zajmuje się hobbistycznie. Więcej zdjęć Sue znajdziecie profilu 500px.com.

About Author

Kamila Stefek

Kamila Stefek

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *