Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

„Nikon Behind the Scenes” – nowa seria filmów instruktażowych

„Nikon Behind the Scenes” – nowa seria filmów instruktażowych
Marzec 13
18:45 2014

Nikon ruszył z nowym programem edukacyjnym skierowanym do średniozaawansowanych entuzjastów fotografii. W ramach akcji utworzono nowy profil na serwisie Google+, powstanie też seria filmów instruktażowych, które pozwolą podnosić swoje kwalifikacje i zachęcają do poszukiwania nowych rozwiązań i tematów. W projekcie biorą udział doświadczeni fotograficy, Ambasadorzy Nikona Joe McNally i Corey Rich oraz profesjonalna fotografka Nikona, Tamara Lackey.  Każdy z nich skupi się na dziedzinie, w której się wyspecjalizował. Otrzymamy więc 3 odrębne kursy, podzielone na 5 części.

W pierwszym kursie „Light It Up With Joe McNally” dowiemy się jak umiejętnie i twórczo wykorzystywać światło zastane oraz sztuczne oświetlenie w określonych sytuacjach. Pierwsza część poświęcona jest fotografii portretowej. Kurs drugi, „High Altitude Adventure with Corey Rich” poświęcony będzie fotografii w ekstremalnych warunkach. Corey Rich opowie o zdjęciach portretowych, technice poklatkowej, zdjęciach akcji i filmowaniu w górach Sierra Nevada. Ostatnia seria „All in the Family with Tamara Lackey” dotyczy fotografii rodzinnej. Fotografka zdradzi kilka sekretów udanych zdjęć portretowych, doradzi jak wywołać uśmiech na twarzy łobuza oraz jak uchwycić prawdę o ludziach.

Nowy profil w serwisie Google+ będzie pełnił rolę centrum informacji dla fotografów, którzy chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Będą na nim zamieszczane zdjęcia, porady, informacje o kursach oraz filmy z serii „Nikon Behind the Scenes”. Pierwszy film ukazał się 11 marca i jest dostępny na kanale Nikon YouTube oraz profilu NikonUSA Google+. Kolejne będą publikowane w odstępach tygodniowych.

/Źródło: dpreview/

About Author

Kamila Stefek

Kamila Stefek

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *