Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Targi Film Video Foto po raz siedemnasty już w marcu!

Targi Film Video Foto po raz siedemnasty już w marcu!
Luty 10
10:24 2014

Najstarsza impreza branży fotograficznej i filmowej w Polsce, czyli XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video Film Video Foto doczekała się już siedemnastej edycji. Tym razem odbędzie się w dniach 27-29 marca 2014 r. w Łodzi. Portal PMFP.pl jest oficjalnym partnerem medialnym Targów.

Już po raz trzeci z rzędy każdy miłośnik fotografii, a także filmów może przyjść do Hali Expo-Łódź, znajdującej się przy alei Politechniki 4. Targi potrwają 3 dni, zagoszczą tam światowi jak i polscy producenci sprzętu, a także Ci oferujący oprogramowanie i usługi.

Starając się nadążać za rozwojem technologii, tegoroczna edycja zostanie poszerzona o urządzenia mobilne, stające się coraz częściej pewnego rodzaju alternatywą dla aparatów jak i kamer, pełniąc funkcję urządzenia do rejestracji filmów i zdjęć. Także w tym roku zostali zaproszeni Ci producenci, którzy specjalizują się w domowych centrach rozrywki.

Stałe wydarzenia z poprzednich lat, zagoszczą oczywiście i na tej edycji. Mowa oczywiście o dwóch konkursach: najlepszy produkt i usługę targów, a także Album, Foto-książkę, Ramkę i Oprawę. Nagrodą jest oczywiście Medal Targów.

W bogatym programie warsztatów, seminariów i spotkań z wyjątkowymi gośćmi pozwoli każdemu z całą pewnością znaleźć coś dla siebie. Szczegółowy plan tych wydarzeń można znaleźć na naszych stronach. Można będzie także podziwiać zdjęcia w galerii fotografii, przygotowanej przez organizatorów.

Targi Film Video Foto to impreza zapoczątkowana w 1995 r. Celem jest zaprezentowanie urządzeń fotograficznych i filmowych, a także pełnej gamy akcesoriów. Dodatkowo prezentowane są najnowsze rozwiązania w dziedzinie grafiki komputerowej, a także cyfrowej obróbki obrazu. Liczba wystawców od początku targów sięga setek firm z całego świata. Możliwość kontaktu bezpośredniego z producentami, fotografami, artystami przyciąga coraz większe rzesze odwiedzających.

Na naszej stronie będzie można otrzymać darmowe zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie. Śledźcie uważnie aktualności.

670

About Author

Przemysław Bicki

Przemysław Bicki

Idź, szukaj i rób zdjęcia! Ta strona jest tylko informacyjna, nie siedź przy komputerze tylko rób zdjęcia... :)

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *