Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

V edycja konkursu fotograficznego „Przyroda Ojczysta 2014”

V edycja konkursu fotograficznego „Przyroda Ojczysta 2014”
Styczeń 29
07:11 2014
Weź udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2014!

Zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji konkursu „Przyroda Ojczysta”. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, a dodawanie zdjęć możliwe jest po zarejestrowaniu się na portalu Ekologia.pl.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zamieszkałych na terenie Polski, bez względu na wiek. Zgłoszenie prac następuje poprzez wzięcie udziału w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca. Począwszy od stycznia, co miesiąc można zgłaszać nowe zdjęcia do konkursu. Laureaci Zdjęć Miesiąca z całego roku 2014 w styczniu 2015 wezmą udział w potyczkach o tytuł Laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2014.

 

/Źródło: spolecznosc.ekologia.pl/

About Author

Michał Solak

Michał Solak

Pochodzi z pogranicza Lubelszczyzny. Fotografią interesował się od zawsze. Na co dzień związany z przyrodą, stąd zainteresowanie właśnie tą dziedziną fotografii ze szczególnym naciskiem na krajobraz. Każdą wolną chwile spędza szukając odpowiedniego otoczenia, gdzie mógłby w pełni pokazać to czego nie da się zobaczyć gołym okiem. Twierdzi że w dzisiejszych czasach sfotografowanie czegokolwiek jest trudnym zadaniem, ponieważ prawie wszystko zostało już utrwalone na cyfrowych negatywach.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *