Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Hasselblad wprowadza przystawkę cyfrową z matrycą CMOS

Hasselblad wprowadza przystawkę cyfrową z matrycą CMOS
Styczeń 22
07:45 2014

Szwedzki koncern fotograficzny poinformował właśnie, że w marcu tego roku wejdzie do sprzedaży pierwsza przystawka cyfrowa z matrycą CMOS. Do tej pory były dostępne jedynie przystawki opierające się na CCD.

Ten pionierski 50 megapikselowy sensor CMOS aparatu opiera się na modelu H5D – 50, ale oferuje większą szybkość fotografowania, możliwość dłuższego czasu otwarcia migawki, a także znacznie większą wydajność ISO. Zapewni to znacznie ulepszony tryb Live Video w Phocus i będzie również możliwa funkcja Multi-Shot.” – mówi Ove Bengtson, Product Manager firmy Hasselblad.

Dodał: „Mamy nadzieję, że spełni on oczekiwania profesjonalnych fotografów, chcących posiadać bardziej wszechstronny aparat, pozwalający objąc jeszcze szerszy zakres dyscyplin fotograficznych„.

Firma zapowiedziała, że jest to pierwsza, ale nie ostatnia innowacja w średnim formacie, rozpoczyna ona dopiero cykl kolejnych rozwiązań w tej dziedzinie, które firma będzie wprowadzać stopniowo przez najbliższe miesiące. na ceny nowych modeli H5D-50c musimy poczekać do marca.

About Author

Przemysław Bicki

Przemysław Bicki

Idź, szukaj i rób zdjęcia! Ta strona jest tylko informacyjna, nie siedź przy komputerze tylko rób zdjęcia... :)

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *