Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Kup lornetkę Nikon i skorzystaj z darmowego szkolenia

Kup lornetkę Nikon i skorzystaj z darmowego szkolenia
Październik 09
11:43 2015

Ruszyła ogólnopolska promocja Nikon Polska skierowana do sympatyków sprzętu obserwacyjnego. Trwająca do końca grudnia akcja obejmuje promocyjne lornetki znajdujące się w ofercie firmy oraz specjalne szkolenia pod patronatem Akademii Nikona.

Od 9 października każda osoba, która kupi promocyjną lornetkę marki Nikon, będzie mogła wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu pod patronatem Akademii Nikona.

Jesteś miłośnikiem żeglarstwa, ornitologii lub astronomii? Lubisz obserwować podniebne akrobacje czy też przyglądać się górskiej przyrodzie z dużych odległości? Z okazji trwającej promocji, w Akademii Nikona zostało przygotowanych 5 specjalnych szkoleń z historii, obsługi i budowy lornetek, które zaciekawią najbardziej wymagających użytkowników. Szkolenia zostaną przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów, wśród których znajdują się kapitan Piotr Banach, ornitolog i fotograf Piotr Chara, astronom Marcin Górko, przewodnik górski Tomasz Zwijacz-Kozica oraz fotograf lotniczy Sławomir Krajniewski.

Zasady promocji obejmują kilka prostych kroków. Wystarczy, że do końca grudnia br. kupisz dowolną lornetkę Nikon, zachowasz paragon lub fakturę, wypełnisz kupon promocyjny i do 15 stycznia 2016 r. wyślesz je listem poleconym lub mailem na adres wskazany w regulaminie, z dopiskiem „Poczuj bliskość. Dotknij wiedzy”. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na potwierdzenie udziału w wybranym szkoleniu pod patronatem Akademii Nikona.

Promocyjne kursy odbędą się w okresie luty-marzec 2016 r.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziesz na:www.akademianikona.pl/lornetki

Tags
Share

About Author

Przemysław Bicki

Przemysław Bicki

Idź, szukaj i rób zdjęcia! Ta strona jest tylko informacyjna, nie siedź przy komputerze tylko rób zdjęcia... :)

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment