Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Nikon D4S zdobywcą tytułu European Professional D-SLR Camera 2014-2015

Nikon D4S zdobywcą tytułu European Professional D-SLR Camera 2014-2015
Sierpień 20
11:33 2014

Firma Nikon po raz kolejny została uhonorowana nagrodą organizacji EISA. Prestiżowy tytuł „European Professional D-SLR Camera 2014-2015” zdobyła pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Nikon D4S.

Nagroda EISA to kolejne w tym roku wyróżnienie dla modelu Nikon D4S, który zdobył m.in. tytuł „Best D-SLR Professional” oraz trzy inne przyznane przez stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association).

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA) co roku nominuje najlepsze produkty z różnych kategorii sprzętu audiowizualnego, które pojawiły się na rynku europejskim w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wyróżnia przy tym te produkty, które zyskują uznanie entuzjastów i profesjonalistów poszukujących urządzeń wysokiej jakości, wyposażonych w zaawansowane rozwiązania. Zdobywca nagrody wyłaniany jest przez ponad 50 osób z przeszło 20 krajów, reprezentujących czołowe czasopisma poświęcone fotografii, filmowi, tematyce audio, systemom kina domowego i elektronice mobilnej.

„Nikon D4S to sztandarowy model naszej linii cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych. Reprezentuje wszystko, co firma Nikon ma najlepszego do zaoferowania profesjonalnym fotografom i fotoreporterom. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, umożliwia tworzenie doskonałych zdjęć, rejestrowanych z wyjątkową szybkością. Bardzo się cieszymy, że Nikon D4S zdobył prestiżowe nagrody stowarzyszeń EISA i TIPA”

Dirk Jasper, Product Manager w firmie Nikon Europe.

„Nikon D4S, wprowadzony na rynek po dwóch latach od ukazania się modelu Nikon D4, wygląda być może niemal tak samo jak jego poprzednik, ale jego obudowa kryje szereg udoskonaleń. Nowy procesor EXPEED 4 umożliwił zastosowanie fenomenalnego zakresu czułości, sięgającego wartości ISO 409600. Zdjęcia seryjne ze śledzeniem ostrości można teraz wykonywać z wyjątkowo dużą szybkością 11 klatek na sekundę. Także ulepszony 51-polowy autofokus i funkcja nagrywania filmów D-Movie sprawiają, że model Nikon D4S ma znacznie większe możliwości od swojego poprzednika. Drobiazgowe testy przeprowadzone przez zespół ekspertów stowarzyszenia EISA dowiodły, że Nikon D4S w pełni zasłużył na tytuł Professional D-SLR Camera of the Year”.

Uzasadnienie jury EISA

Nikon D4S

Nikon D4S

About Author

Przemysław Bicki

Przemysław Bicki

Idź, szukaj i rób zdjęcia! Ta strona jest tylko informacyjna, nie siedź przy komputerze tylko rób zdjęcia... :)

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *