Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Plecaki, Torby i Sakwy od THULE SWEDEN

Plecaki, Torby i Sakwy od THULE SWEDEN
Luty 10
12:26 2014

Produkty  Szwedzkiego producenta zostały stworzone dla ludzi wymagających, lubiących spędzać wolny czas aktywnie i w terenie.  Plecaki, torby jak i sakwy zostały zaprojektowane  tak aby dostęp do sprzętu fotograficznego był bardzo dobry. Zastosowany system SafeZone, pozwala chronić delikatny i cenny sprzęt przed uszkodzeniem, dodatkowo produkty są wyposażone w specjalne gumy które skutecznie powstrzymują wodę przed dostaniem się do środka. Produkty zostały pokryte materiałem nylonowym. Thule posiada w ofercie sześć produktów:

Dwa rodzaje plecaków: 

Thule Perspektiv Backpack – jest to idealny plecak na różnego rodzaje podróżowanie, możemy w nim pomieścić aż 7 obiektywów w tym  70-200/2.8 , przymocujemy statyw oraz zabierzemy laptopa.

Thule Perspektiv Daypack – nadaje się do krótkich wypadów, nie jest tak obszerny  jak jego brat, lecz spokojnie pomieści 2 obiektyw w tym 70-200/2.8 oraz flash.

Torbę Messenger Bag – która może być używana jako zwykła torba kurierska na codzienny wyjazdy do miasta, pracy itp. drugim jej zastosowaniem po umieszczeniu systemu wzmocnionych ścian staje się torba fotograficzną. Wnętrze pomieści zoom 70-200/2,8 oraz grip

Dwie sakwy:

Thule Perspektiv  L Toploader – możemy zmieścić obiektyw 70-200/2.8 oraz grip , posiada trzy elastyczne pasy które idealnie przylegają do ciała.

Thule Perspektiv M Toploader –  nadaje się przenoszenia sprzętu z  ultra zoom-em lub szerokim kontem posiada wbudowaną osłonę przeciwdeszczową

Organizer  Thule Perspektiv  Action Sports Camera Case – odporny na zgniatanie, posiada specjalną przegrodę na karty pamięci i baterie, miejsce na przechowywanie różnych rzeczy np.dysk przenośny czy GoPro.

 Gwarancja jaką dostaniemy od producenta wynosi 25lat. Ceny zaczynają się od 35.95$, a kończą się na 249.95$  Czy są warte swojej ceny?  Dla kogoś kto lubi mobilność i szybki dostęp do swojego sprzętu cena nie powinna odstraszać tym bardziej że dostajemy długą gwarancję.

 

tpbp101_black_thumb1_sized_900x600tpbp101_black_thumb4_sized_900x600

tpmb101_black_mainv3_sized_900x600tpmb101_pod_01_sized_900x600

tpgp101_black_mainreplace_sized_900x600   tpch102_black_mainv3_sized_900x600

tpch101_thumb1_sized_900x600

 

 

/Źródło: thule.com/

 

About Author

Michał Solak

Michał Solak

Pochodzi z pogranicza Lubelszczyzny. Fotografią interesował się od zawsze. Na co dzień związany z przyrodą, stąd zainteresowanie właśnie tą dziedziną fotografii ze szczególnym naciskiem na krajobraz. Każdą wolną chwile spędza szukając odpowiedniego otoczenia, gdzie mógłby w pełni pokazać to czego nie da się zobaczyć gołym okiem. Twierdzi że w dzisiejszych czasach sfotografowanie czegokolwiek jest trudnym zadaniem, ponieważ prawie wszystko zostało już utrwalone na cyfrowych negatywach.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *