Something went wrong with the connection!

PMFP.pl – portal miłośników fotografii przyrodniczej

Tamrac Evolution 6 – Plecak dla fotografa przyrody

Tamrac Evolution 6 – Plecak dla fotografa przyrody
Styczeń 27
17:57 2014

Tamrac Evolution 6 – Plecak fotograficzny

W plecaku mieści się lustrzanka wraz z obiektywem do 12cm, możemy dołożyć jeszcze dwa obiektywy oraz lampę błyskową. Plecak można nosić na kilka sposobów, oprócz funkcji plecaka może pełnić funkcje torby przerzucanej na przód, noszona na jednym pasku.

Praca w terenie z plecakiem Tamrac Evolution 6 jest naprawdę prosta, aby dostać się do aparatu z dołączonym obiektywem wystarczy wysunąć jedno ramię z pasa naramiennego, przerzucić plecak do przodu, otworzyć boczną klapę gdzie znajduje się aparat, i już można swobodnie fotografować. Dwa pasy naramienne, pas biodrowy i pas piersiowy równo rozkładają ciężar przenoszonego sprzętu.

Dostęp do pozostałych akcesoriów można uzyskać poprzez  przerzucenie plecaka przez drugie ramię. Aby zmienić konfigurację plecaka z dwuramiennego na jednoramienny należy połączyć jeden pas naramienny na krzyż. System szybkiego mocowania statywu umieszczony jest u dołu plecaka, pozwala przymocować statyw tak aby użytkownik nie odczuwał dyskomfortu podczas  transportu. Posiada także specjalną kieszeń w której znajduje się osłona przeciwdeszczowa, którą można naciągnąć na plecak podczas złych warunków atmosferycznych.

                 plecak-fotograficzny-tamrac-evolution-6-4

 

Specyfikacja Plecak fotograficzny Tamrac Evolution 6:

  • możliwość zamocowania statywu,
  • S.A.S. – Strap Accessory System,
  • kolor: czarny lub brązowy,
  • waga: 1 646,00 g,
  • długość wewnętrzna: 140,00 mm,
  • szerokość wewnętrzna: 230,00 mm,
  • wysokość wewnętrzna: 220,00 mm,
  • szerokość: 250,00 mm

plecak-fotograficzny-tamrac-evolution-6-8                    plecak-fotograficzny-tamrac-evolution-6-7

 

About Author

Michał Solak

Michał Solak

Pochodzi z pogranicza Lubelszczyzny. Fotografią interesował się od zawsze. Na co dzień związany z przyrodą, stąd zainteresowanie właśnie tą dziedziną fotografii ze szczególnym naciskiem na krajobraz. Każdą wolną chwile spędza szukając odpowiedniego otoczenia, gdzie mógłby w pełni pokazać to czego nie da się zobaczyć gołym okiem. Twierdzi że w dzisiejszych czasach sfotografowanie czegokolwiek jest trudnym zadaniem, ponieważ prawie wszystko zostało już utrwalone na cyfrowych negatywach.

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Podaj wynik: *